قیمت و خرید مانومتر اکسیژن بوتینا | مهام ویلچر

1،300،000 تومان

  • مهام ویلچر،کامل ترین فروشگاه برای خدمات به مشتریان عزیز می باشد.
  • برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

ناموجود

بررسی مانومتر اکسیژن بوتینا:

دستگاه مانومتر اکسیژن بوتینا (رگلاتور اکسیژن) وسیله‌ای است که در دریچه خروجی کپسول اکسیژن نصب می‌شود. کار آن گرفتن گاز اکسیژن از کپسول اکسیژن پزشکی و تحویل آن به بیمار است. این محصول شامل گیج فشار مانومتر اکسیژن، فلومتر مانومتر اکسیژن و لیوان مرطوب کننده مانومتر اکسیژن است. اولین وظیفه مانومتر اکسیژن پزشکی شکستن و یا کاهش فشار گاز اکسیژن داخل کپسول اکسیژن است.

زیرا گاز اکسیژن تحت فشار بسیار بالا در داخل کپسول اکسیژن پزشکی ذخیره می‌شود و به هیچ عنوان نمی‌توان به همین صورت از آن استفاده کرد و باید فشار آن را کاهش داد تا قابل تنفس باشد.

مانومتر اکسیژن بعد از شکستن فشار اولیه داخل کپسول حالا باید آن را تحویل بیمار دهد. برای این کار باید فشار گاز اکسیژن خروجی را به میزان مناسبی تنظیم کند. بیماران مختلف باید میزان جریانی متفاوتی از اکسیژن را طبق تجویز پزشک دریافت کنند و این میزان توسط مانومتر اکسیژن قابل تنظیم است. مانومتر اکسیژن امکان تنظیم جریان لیتری اکسیژن را توسط یک فلومتر از  ۱ تا ۲۵ لیتر بر دقیقه به شما می‌دهد. اکثر مردم در کپسول اکسیژن پزشکی شخصی خود از یک مانومتر اکسیژن با ظرفیت ۰ تا ۸ لیتر بر دقیقه و یا ۰ تا ۱۵ لیتر بر دقیقه (LPM) استفاده می‌کنند. پرسنل‌های اورژانس اغلب مانومتر اکسیژن ۰ تا ۲۵ لیتر بر دقیقه را به کار می‌برند تا بتوانند در شرایط لازم و اورژانسی میزان اکسیژن بیشتری را به بیمار برسانند.

Rate this product

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت و خرید مانومتر اکسیژن بوتینا | مهام ویلچر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد طبق سلیقه شما

محصولات مرتبط