در حال نمایش 4 نتیجه

تصفیه هوا برند زنیت مد مدل پروفشنال

19،000،000 تومان

تصفیه هوا برند زنیت مد مدل AP-210

15،000،000 تومان

تصفیه هوا برند زنیت مد مدل AP-200

14،000،000 تومان

تصفیه هوا برند زنیت مد مدل J001

9،000،000 تومان

بهترین دستگاه تصویه هوا برای منزل

 • دستگاه تصفیه هوا شیائومی
  دستگاه‌های تصفیه هوا شیائومی به دلیل استفاده از فناوری‌های پیشرفته در حمایت از سلامت و بهبود کیفیت زندگی مشتریان شناخته شده‌اند. مدل Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact یکی از محصولات برجسته شیائومی است که با استفاده از سیستم تصفیه سه در یک، شامل یک فیلتر اولیه، یک فیلتر شیائومی با راندمان بالا و یک فیلتر کربن، کار می‌کند.
 • تصفیه هوا سامسونگ
  سامسونگ ارائه‌دهنده‌ی دستگاه‌های تصفیه هوا با فناوری پیشرفته است که به بهبود کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار کمک می‌کنند. یکی از این دستگاه‌ها، مدل AC-B87AVWA است که با قابلیت تصفیه هوا در فضایی به مساحت 93 متر مربع، توانایی تصفیه چهار مرحله‌ای، و امکان نمایش کیفیت هوا، امکانات کاربردی فراوانی را ارائه می‌دهد.
 • تصفیه هوا ال جی
  سیستم‌های تصفیه هوای ال جی با استفاده از فناوری پیشرفته تصفیه چند مرحله‌ای طراحی شده‌اند تا محیطی سالم و بدور از آلاینده‌های مضر را به شما هدیه دهند. این سیستم‌ها به شکلی مدرن و شیک طراحی شده‌اند تا علاوه بر تصفیه هوا، به زیبایی محیط نیز بیفزایند و تجربه‌ای از آسایش و راحتی را در خانه یا محل کار فراهم آورند
 • تصفیه هوا ایستکول
  دستگاه تصفیه هوا ایستکول مدل TM-TW400H برای استفاده در فضاهای اداری، تجاری، بیمارستانی و خانگی با پوشش تا ۱۱۰ مترمربع طراحی شده است. این مدل با فیلتراسیون سه مرحله‌ای، بخور سرد، نشانگر کیفیت هوا، قفل کودک و هشدار تعویض فیلتر، محیطی پاک و سالم را فراهم می‌کند. کم‌صدا بوده و به خوبی با نیازهای کاربران مختلف سازگار است
 • تصفیه هوار دایسون
  دایسون به عنوان یکی از پیشروان در زمینه فناوری تصفیه هوا شناخته می‌شود، دستگاه‌های تصفیه هوا دایسون با استفاده از فیلترهای پیشرفته و فناوری‌های نوآورانه، قادر به حذف آلاینده‌ها، ذرات معلق، گرده‌ها، دود و بوهای ناخوشایند از هوای داخل منزل هستند.

دستگاه تصفیه هوا چیست

قیمت دستگاه‌های تصفیه هوا بر اساس مارک، مدل، ویژگی‌ها و فناوری‌های به کار رفته در آن‌ها متفاوت است. برای مشاهده و مقایسه قیمت‌های به روز و انواع دستگاه‌های تصفیه هوا می‌توانید به سایت‌های فروشگاهی مراجعه کنید که اطلاعات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهند.

قیمت دستگاه تصفیه هوا

قیمت دستگاه‌های تصفیه هوا بر اساس مارک، مدل، ویژگی‌ها و فناوری‌های به کار رفته در آن‌ها متفاوت است. برای مشاهده و مقایسه قیمت‌های به روز و انواع دستگاه‌های تصفیه هوا می‌توانید به سایت‌های فروشگاهی مراجعه کنید که اطلاعات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهند.

عوارض دستگاه تصفیه هوا

دستگاه‌های تصفیه هوا با هدف بهبود کیفیت هوای داخلی طراحی شده‌اند، اما برخی از آن‌ها ممکن است عوارضی داشته باشند. به خصوص دستگاه‌هایی که گاز ازن تولید می‌کنند، می‌توانند برای سلامتی زیان‌آور باشند. این نوع دستگاه‌ها به‌طور معمول برای از بین بردن میکروب‌ها و ویروس‌ها از گاز ازن استفاده می‌کنند، اما ازن می‌تواند عوارضی مانند ایجاد آسم، بیماری‌های ریوی و سوزش سینه را به دنبال داشته باشد و استفاده از آن توسط FDA برای درمان‌های پزشکی منع شده است.

تصفیه هوا خانگی

دستگاه‌های تصفیه هوا خانگی با انواع مختلفی در بازار موجود هستند که برای بهبود کیفیت هوای داخلی طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها می‌توانند محیط‌های داخلی را از آلاینده‌ها، ذرات معلق، دود، بوها و عوامل آلرژی‌زا پاک‌سازی کنند. برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی باید به مواردی مانند نوع فیلتراسیون، میزان صدا، میزان مصرف انرژی و قابلیت‌های هوشمند آن توجه کرد. انتخاب دقیق دستگاه متناسب با نیاز و مساحت فضای داخلی مهم است.