در حال نمایش 5 نتیجه

رولیتور

رولیتور یکی از وسایل توانبخشی از دسته واکر می باشد که به واکر چهار چرخ هم گفته می شود ، می تواند به سالمندان یا بیمارانی که مشکل تعادل دارند ، در زمینه حرکت کردن و راه رفتن کمک نماید. واکر رولیتر در انواع مختلفی چه ایرانی و چه وارداتی ، در بازار وجود دارند که قیمت رولیتور ها با توجه به جنس و کیفیت بدنه و مواردی که در ساخت آنها استفاده شده متفاوت است اما ویژگی که در همه واکر چرخ دار رولیتر ها یکسان است این است که همگی آنها دارای چهار چرخ و یک نشینم و ترمز هستند که تمامی این موارد برای استفاده راحت تر از رولیتور ها می باشد .

رولیتور

واکر چهار چرخ رولیتر

شاید یکی از مهم ترین سوالاتی که بسیاری از خریداران این محصولات میپرسند این است که بهتر است واکر بخریم یا واکر چهار چرخ رولیتور؟ یا اینکه چه زمانی اقدام به خرید رولیتور نماییم؟

خرید رولیتور

در زمان خرید رولیتور توجه داشته باشید که اگر بدن شما به اندازه کافی تعادل داشته باشد ولی دستان و پاهای شما توانایی و قدرت کافی برای حرکت نداشته باشد و پس از مدتی راه رفتن نیاز به استراحت دارید، حتما خرید رولیتر را به شما پیشنهاد می کنیم چراکه با توجه به ساختار رولیتر چهار چرخ می توانید از این واکر رولیتر استفاده نمایید. و هر زمان که احساس خستگی کردید و نیاز به استراحت دارید می توانید روی نشیمن رولیتور نشسته و استراحت کنید.

انواع رولیتور

رولیتور ها در بازار ایران به دو دسته تولید داخل کشور و وارداتی تقسیم می شود . محصولات داخلی مانند رولیتور همپا و شرکت های دیگر با توجه به اینکه جنس بدنه آنها از جنس آلومینیوم نیست قیمت پایین تری دارند . به طور کلی رولیتور ها به دو حالت جاپایی دار و بدون جاپایی تقسیم می شوند که این دو مدل از واکر چهار چرخ قیمت متفاوتی دارند.

رولیتور جاپایی دار

رولیتور های جاپایی دار برای راحتی بیشتر در زمان نشستن کاربرد دارد و زمانی که میخواهید از حالت ویلچر رولیتر استفاده نمایید و در زمان نشستن و استراحت کردن به راحتی پای خود را روی آن قرار دهید کاربرد دارد و یا اینکه به صورت یک ویلچر از رولیتور جاپایی دار استفاده نمایید و همراه شما به سادگی با هول دادن می تواند شما را جابجا نماید.  البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که قیمت رولیتور جاپایی دار به نسبت واکر چهار چرخ بدون جاپایی بالاتر است .

واکر چهار چرخ

قیمت رولیتور

قیمت رولیتور به ساخت ایران بودن و وارداتی بودن آن بستگی دارد . واکر چهار چرخ های مهام ویلچر با توجه به وارداتی بودن به نسبت مدل های ایرانی کمی بالاتر است. از آنجایی که رولیتور های موجود در سایت مهام ویلچر نوین ایرانیان واردات این شرکت می باشد ، تلاش شده است قیمت واکر چهار چرخ رولیتور با بهترین قیمت در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار داده شود.

واکر چهار چرخ رولیتور بخریم یا واکر؟

اگر بدن شما به اندازه کافی تعادل دارد و دستان شما قدرت استفاده از رولیتور و ترمز آن را دارد به شما پیشنهاد میکنیم حتما واکر چهار چرخ رولیتور را خرید نمایید.

قیمت رولیتور به چه عواملی بستگی دارد؟

مهم ترین عامل در تعیین قیمت واکر چهار چرخ ایرانی یا وارداتی بودن آن است. البته توجه داشته باشید رولیتور جاپایی دار کمی قیمت بالاتری نسبت به ساده ان دارد