مهام ویلچر نوین ایرانیان ، شرکت ایرانی که در خیابان ولیعصر تهران واقع گردیده از جمله شرکت های تراز اول در زمینه تهیه و ارائه تجهیزات پزشکی با کیفیتِ برتر بوده که از بدو تاسیس تاکنون همواره در جهت ارتقا کیفیت اجناس اهتمام ورزیده و هم اکنون بهترین اجناس از بهترین و برترین برند های جهان را در اختیار داشته و به هم میهنان عزیز ارائه می نماید .
ابراز رضایت اکثریت مشتریان و بهره برداران گواهِ این ادعاست . این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کارآزموده ایرانی و خارجی اعم از کشورهای پیشرفته ی اروپایی و آمریکایی که دارای بهترین الگوها در ساخت ویلچر هستند ، سعی بر آن دارد تا امکانات رفاهی قابل توجهی برای سالمندان ، معلولین ، کودکان و سایر کاربران فراهم نماید که در این زمینه موفقیت های در خورِ تحسین برای خود کسب نموده است .
کارشناسان این شرکت ابتدا با مشتری تبادل نظر نموده آنان را راهنمایی و سپس مناسب ترین و کاربردی ترین وسایل را در اختیار آنان قرار می‌دهد نحوه استقبال خریداران از دستاوردهای این شرکت به گونه ای است که علیرغم واردات مکرر گاها با کمبود مقطعی کالاهای قابل ارائه مواجه شده ایم .

درباره ما 1
درباره ما 2
درباره ما 3
درباره ما 4

کارشناسانِ مهام ویلچرنوین ایرانیان جهت بررسی و انتخاب اجناس با کیفیت مرتبا به کشورهای سازنده سفر نموده و بهترین نوع تجهیزات توانبخشی را انتخاب و نسبت به واردات آن اقدام و در نهایت کالاهای وارد شده به هموطنان عزیز ارائه می‌گردد. یکی دیگر از اقدامات این شرکت در جهت رفاه و سهولت در خرید راه اندازی فروشگاه اینترنتی بوده که خریدار در فضای مجازی قادر به بازدید تمامی اجناس و مشخصات کامل آن بوده و حتی امکان مشاوره تلفنی و حضوری برای مشتریان فراهم است .