در حال نمایش 7 نتیجه

پدال فیزیوتراپی مکانیکی و برقی

به طور کلی پدال فیزوتراپی برای بهبود عملکرد عضلات سالماندان و بیمارانی کاربرد دارد که بر اثر بی تحرکی و یا بیماری خود دچار نقض در حرکت عضلات دست و پای خود دارند. از آنجایی در این عزیزان در کلینیک های فیزیوتراپی از مدل های پدال های کلینیکال استفاده کرده اند برای تمرین های خود در داخل منزل نیاز به پدال فیزیوتراپی خانگی دارند تا بتوانند عملکرد عضلانی خود را افزایش دهند. توجه داشته باشید که پدال های فیزیوتراپی در دو نوع پدال مکانیکی و پدال برقی در بازار موجود می باشند که پدال فیزیوتراپی مکانیکی و برقی هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند . در سایت مهام ویلچر می توانید تمامی پدال مکانیکی دست و پا از بهترین برندها چه تولید داخل و چه وارداتی را با گارانتی معتبر خریداری نمایید .

پدال فیزیوتراپی

پدال مکانیکی دست و پا

پدال مکانیکی همانطور که از اسم آنها مشخص است کارکرد آن به صورت مکانیکی بوده و عملکرد آن به صورتی است که بیمار یا سالمند با تنظیم قدرت پدال ها می بایست با دست و پا همانند دوچرخه سواری اقدام به پدال زدن نماید . تنظیم قدرت پدال مکانیکی دست و پا توسط ولومی که روی آن تعبیه شده اقدام به تنظیم قدرت نمایید . پدال مکانیکی برای اشخاصی استفاده خواهد شد که توان عضلانی دست و یا پای آنها در حدی می باشد که بتوانند پدال ها را حرکت دهند که در غیر این صورت باید از پدال برقی استفاده نمایند.

قیمت پدال مکانیکی

قیمت پدال مکانیکی بسته به کارایی و اینکه وارداتی یا تولید ایران باشد متفاوت است . به همین منظور ما به شما پیشنهاد میکنیم پیش از اینکه اقدام به خرید پدال مخصوص فیزیوتراپی نمایید حتما از درگاه های ارتباطی با مشاورین ما در تماس باشید تا بتوانید بهترین پدال پا و دست را خرید نمایید . ضمنا لازم به ذکر است در سایت مهام ویلچر تلاش کرده ایم قیمت پدال فیزیوتراپی را به بهترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه نماییم.

خرید پدال فیزیوتراپی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم به شما پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه اقدام به خرید پدال فیزیوتراپی در سایت نمایید حتما از خدمات مشاوره ای رایگان تیم مهام ویلچر بهره ببرید تا بهترین دستگاه پدال ورزشی و فیزیوتراپی را خرید نمایید.

پدال مکانیکی فیزیوتراپی چیست؟

پدال مخصوص فیزیوتراپی در دو نوع خانگی و کلینیکال وجود دارد که برای افزایش توانایی عضلات تحلیل رفته در سالمندان و بیماران کاربرد دارد

پدال مکانیکی فیزیوتراپی آیا می توان هم برای دست و هم برای پا استفاده کرد؟

بله پدال مخصوص فیزیوتراپی در دو مدل پدال پا که هم به برای دست و هم برای پا کاربرد دارد ولی یک مدل همزمان پدال مکانیکی دست و پا می باشد که می توانید مدل 9602 را انتخاب نمایید.