در حال نمایش 7 نتیجه

تشک ویلچر

تشک ویلچر یکی از محصولات جانبی ویلچر می باشد که افرادی که سالمند و یا بیماری خاصی دارند برای جلوگیری از زخم بستر تشک ویلچر استفاده نمایند. در اکثر کسانی که به خاطر ضایعه نخاعی و یا اینکه بر اثر بیماری و … به مدت طولانی بر روی ویلچر می نشینند احتمال ایجاد زخم فشاری بر روی بدن آنها ایجاد می شود. انواع تشکچه ویلچر بالاخص تشک های ویلچر بادی می تواند از ایجاد زخم در پشت استخوان خاجی، درست بین دو برجستگی باسن یا روی برجستگی باسن، پشت استخوان های کتف یا ستون مهره ها، پوست روی ساعد یا ران، در جایی که روی صندلی تکیه می‌دهند، جلوگیری نماید. در سایت مهام ویلچر انواع تشک ویلچر های ژله ای، ایرانی، کره ای  در مدل های تخم مرغی ، بادمجانی و … موجود هستند و تلاش شده قیمت تشک ویلچر ها به گونه ای در نظر گرفته شود که برای خریداران قیمت منصفانه ای باشد.

قیمت تشک ویلچر

انواع تشک ویلچر

تشک های ویلچر با توجه به ساختاری که دارند می توانند به راحتی باعث کاهش فشار بر روی نقطه های حساسی که در معرض زخم بستر هستند ، بشود. انواع تشک روی ویلچر به دسته های زیر تقسیم می شود :

  • تشک تخم مرغی
  • تشک ژله ای
  • تشک بادمجانی

که این مدل ها در برندهای روهو آمریکایی ، تشک ویلچر رونو ، کره ای و مدل های چینی در بازار ایران موجود می باشد که تمامی این مدل ها را می توانید در سایت با قیمت های بروز مشاهده نمایید.

نحوه جلوگیری از زخم بستر تشک ویلچر

تشک های ویلچر با توجه به ساختاری که دارند و از سلول های به شکل تخم مرغی یا بادمجانی یا ژله ای که دارند اولا با افزایش جریان هوا و کاهش فشار نقطه ای بر روی بدن باعث می شود که فشار کمتری بر روی پوست ایجاد شود و از زخم بستر جلوگیری می نماید. البته توجه داشته باشید که این تشک ها با توجه به اینکه بادی هستند می تواند با تغییر وضعیت نشستن شکل تشک روی ویلچر حالت بدن را می گیرد.

تشک ویلچر

قیمت تشک ویلچر

قیمت تشگ ویلچر هایی که در سایت مهام ویلچر ارائه می شود تلاش شده است که با قیمت منصفانه ای به فروش برسد . البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که مهام ویلچر نوین ایرانیان یکی از بزرگ ترین شرکت های وارد کننده محصولات توانبخشی در ایران می باشد و اکثر محصولاتی که در سایت به فروش می رسد واردات مجموعه ما می باشد. به همین دلیل قیمت تشک ویلچر نسبت به قیمت بازار با قیمت پایین تری به فروش می رسد.

قیمت تشک ویلچر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت انواع تشک بسته به نوع و برندی که دارد و اینکه وارداتی و تولید داخل باشد متفاوت است که می توانید تمامی محصولات را با قیمت بروز مشاهده نمایید.

کدام مدل تشک برای ویلچر برای زخم بستر بهتر است؟

تشک هایی که برای ویلچر قابل استفاده هستند مدل های تخم مرغی و بادمجانی بهترین مدل برای استفاده بر روی ویلچر می باشدولی اگر میخواهید بر روی صندلی های معمولی استفاده کنید بهتر است از مدل تشک ژله ای استفاده نمایید