ویلچر برقی ایستا برند کامفورت مدل 120

  • مهام ویلچر،کامل ترین فروشگاه برای خدمات به مشتریان عزیز می باشد.
  • برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

بررسی تخصصی و اجمالی ویلچر برقی ایستا کامفورت 120 :

ویلچر برقی ایستا کامفورت 120 مختص کسانی است که به دلیل شکستگی پا یا وجود معلولیت در این قسمت و البته دست ها نمی توانند روی دو پای خود بایستند. تا قبل از ساخت چنین ویلچر برقی کاربردی و بسیار جالبی، افراد بر روی ویلچرهای برقی می نشستند که قابلیت ایستادن نداشت و افراد نمی توانستند دوباره حس راه رفتن را تجربه کنند.

شرکت Comfort تایوان با ساخت این ویلچر برقی ایستا به این دسته از افراد کمک کرده تا بتوانند دوباره بر روی پاهای خود بایستند. همانطور که گفتیم این ویلچر کاربردی مناسب برای افراد با معلولیت در ناحیه دست و پا و یا افراد پیر و سالخورده است که برای راه رفتن حتما نیاز به کمک دارند یا به دلیل پوکی شدید استخوان نمی توانند بدون همراه یا وسیله کمکی روی پاهای خود بایستند.

ویلچر برقی 120 ایستای کامفورت یکی از بهترین ویلچر های شرکت مهام ویلچر میباشد،که طراحی این ویلچر از کشور سوئیس است.

ویلچر برقی ایستا کامفورت 120 جهت کمک به حرکت رو به جلوی افراد از نیروی دست و برای ایستادن از نیروی برق کمک گرفته شده که تجربه لذت بخش راه رفتن را به افراد باز می گرداند.

این ویلچر ایستا با نیروی برای بلند کردن صندلی به حالت ایستاده در می آید. صندلی عقب تلنگر و قسمت پشتیبانی جانبی برای جلوگیری از کج شدن و مکانیسم های پایدار قدامی و خلفی از سری ویژگی های مهم این محصول می باشد.

ویلچر برقی ایستا کامفورت 120 مجهز به دو باتری 29 آمپر میباشد. همچنین برای کسانی که نمی توانند بدن خود را کنترل کنند، کمربند برای ناحیه شکم و بالاتر قرار داده شده تا به حفظ حالت بدن آنها کمک شود.

قیمت ویلچر برقی ایستا کامفورت مدل 120 با داشتن ویژگی ها و قابلیت های گوناگون و استانداردهای ساخت FDA و CE بسیار مناسب است و جنس بدنه آلومینیومی آن مقاومت و ماندگاری محصول را بسیار افزایش داده است.

Rate this product

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ویلچر برقی ایستا برند کامفورت مدل 120”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد طبق سلیقه شما

محصولات مرتبط