در حال نمایش 2 نتیجه

ویلچر سی پی cp

ویلچر فلج مغزی یا ویلچر سی پی ویژه افرادی است که دچار معلولیت شدید ناشی از سکته و یا آسیب مغزی هستند. در واقع این افراد نیاز به ویلچرهایی دارند که حفاظت کننده سر، بدن و پاها باشد و بتوانند به راحتی حرکت کنند. به طور کلی می توان گفت ویلچر cp به منظور پیشگیری از ضایعاتی که بر اثر بی تحرکی برای این بیماران ایجاد میشود کاربرد دارد. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید ویلچر مخصوص بچه های سی پی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

ویلچر سی پی

ویلچر سی پی به سه دسته ویلچر سی پی تاشو ، کالسکه ای و ایرانی دسته بندی میکنیم که هر سه صندلی سی پی برای شما عزیزان در سایت مهام ویلچر نوین ایرانیان موجود است و می توانید برای خرید ویلچر سی پی اقدام نمایید.

ویلچر سی پی

این ویلچر سی پی که حالت تاشو دارد و با بدنه آلومینیوم رنگی مقاوم و ضد زنگ در بازار موجود است و با طراحی محور دوبل قادر به تحمل وزن تا 75 کیلوگرم می باشد.
ویلچر مخصوص کودکان cp هم به شکل دستی و هم به شکل برقی تولید می شود اما در بازار داخلی فعلا نوع دستی آن موجود است. ضمنا بد نیست بدانید که صندلی مخصوص کودکان فلج مغزی قابل استفاده برای کودکان و بزرگسالان طراحی شده و برای کودکان نیاز به خرید ویلچر جداگانه نیست. این ویلچر فلج مغزی در تمامی قسمت ها (سر، پهلو، ناحیه ران، ساق پا) دارای بخش نگهدارنده و محافظتی (همراه با کمربند ایمنی) است که کاملا نرم و گرم هستند و بدن را اذیت نمی کنند. ضمنا بخش نشیمن ویلچر سی پی هم بسیار راحت بوده و بیمار دچار زخم بستر نخواهد شد.
صندلی سی پی دارای زیردستی متحرک است که کمک به بلند شدن و نشستن بیمار از کنار بر روی ویلچر خواهد کرد. جاپایی این ویلچر فلج مغزی سبک و خوش فرم نیز کاملا متحرک بوده و دارای نگهدارنده ساق پاست. حتی قسمت پشتی هم تا می شود و در این صورت می توان این ویلچر مجهز و کاربردی را به برانکارد تبدیل کرد.

قیمت ویلچر سی پی

قیمت ویلچر سی پی

قیمت ویلچر سی پی با توجه به وارداتی بودن و یا ایرانی بودن آن نسبت یه قیمت صندلی سی پی در خارج از کشور ارزان تر بوده است. قیمت ویلچر فلج مغزی تعیین شده در مقابل قابلیت های مختلف و امکان استفاده برای تمامی رده های سنی، بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای تمامی گواهینامه ها و تأییدیه های کیفی لازم از جمله CE، FDA و TUV است.

آیا ویلچر سی پی برای بزرگسالان و کودکان متفاوت است؟

بلی ویلچر cp برای کودکان متفاوت است و در مدل های کالسکه ای و تاشو ( سایز 38 و 44 ) خریداری نمایید.

قیمت ویلچر فلج مغزی یا همان ویلچر سی پی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ویلچر سی پی به دو مورد بستگی دارد یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید ویلچر سی پی باید در نظر داشته باشید این است که مدل های ایرانی و وارداتی قیمت های متفاوتی دارند