ویلچر ارتوپدی آلومینیوم برند فوشان مدل 908LAJ

  مشخصات فنی:
  • عرض کل: 64cm
  • ارتفاع کل: 94cm
  • عرض صندلی: 46cm
  • ارتفاع صندلی: 51cm
  • ارتفاع پشتی: 42cm
  • سایز چرخ جلو: 15cm
  • سایز چرخ عقب: 61cm
  • تحمل وزن: 140kg
  • برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول لطفا با ما تماس بگیرید.

ویلچر ارتوپدی آلومینیوم 908LAJ چینی :

ویلچر ارتوپدی آلومینیوم 908LAJ چینی مخصوص حمل بیمار با وزن های متفاوت میباشد. فریم آلومینیومی مستحکم این ویلچر را یکی از محبوب ترین محصولات برای متقاضیان گردیده. استفاده از جنس آلومینیوم در ویلچر908 LAJ طول مصرف را بالا برده و همزمان وزن آنرا کاهش میدهد. ویلچر فوق برای سهولت در حمل و جابجایی قابلیت تا شوندگی دارد. برای جابجایی بیمار با شرایط خاص طراحی زیر دستی و زیر پایی های متحرک  این اجازه را به خود بیمار و یا همراه بیمار میدهند که بیمار خود را به راحتی بر روی ویلچر انتقال دهند. نا گفته نماند تعبیه ترمز دستی و ترمزهای عقب که بر روی دستگیره های عقب نصب شده همگی برای حفاظت از بیمار و کنترل خود ویلچر میباشد.

ویلچر مکانیکی ارتوپدی آلومینیوم 908LAJ مخصوص حمل بیمار با وزن های متفاوت میباشد. فریم آلومینیومی مستحکم این ویلچر را یکی از محبوب ترین محصولات برای متقاضیان گردیده. استفاده از جنس آلومینیوم در ویلچر 908LAJ طول مصرف را بالا برده و همزمان وزن آنرا کاهش میدهد. ویلچر فوق برای سهولت در حمل و جابجاییقابلیت تا شوندگی دارد. برای جابجایی بیمار با شرایط خاص طراحی زیر دستی و زیر پایی های متحرک  این اجازه را به خود بیمار و یا همراه بیمار میدهند که بیمار خود را به راحتی بر روی ویلچر انتقال دهند. نا گفته نماند تعبیه ترمز دستی و ترمزهای عقب که بر روی دستگیره های عقب نصب شده همگی برای حفاظت از بیمار و کنترل خود ویلچر میباشد.

ویلچر یا صندلی چرخدار وسیله‌ای است برای جابجایی و تحرک افرادی که توان راه رفتن ندارند. این دستگاه برای استفاده در محیط‌ های داخلی و بیرونی طراحی شده‌ است و کاربران را قادر می‌سازد با حفظ استقلال و سلامت خود به امور زندگی خود بپردازند.
این وسیله معمولا دارای سطحی تخت برای نشستن، چهار چرخ (دو چرخ بزرگ در عقب و دو چرخ کوچک در جلو)، استراحتگاه دست، پشتی، استراحتگاه پا، دسته روی چرخ برای حرکت دادن ویلچر توسط خود شخص، دسته متصل به پشتی برای حرکت دادن ویلچر توسط فرد کمکی و کنترل پنل دکمه‌ای (برای مدل‌های برقی) است.
ویلچر تاشو ارتوپدی ۹۰۸ LAJ دارای ترمز وری دسته پشتی، چرخ جلو طرح بادی و چرخ عقب بادی اسپوکی است. وزن این محصول ۱۸ کیلوگرم و تحمل وزن این ویلچر 140 کیلوگرم می باشد.

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ویلچر ارتوپدی آلومینیوم برند فوشان مدل 908LAJ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد طبق سلیقه شما

محصولات مرتبط